Рівненський "Верес" U-19 розпочав сезон із поразки

Рівненський
0
Рівненський "Верес" U-19 розпочав сезон із поразки

Команда Народного Клубу "Верес" U-19 свій шлях у юнацькому чемпіонаті Української Прем`єр-ліги розпочала із поразки у Маріуполі. Рівняни вели у рахунку, втім, у підсумку не зуміли завоювати бодай один пункт. Варто також відзначити, що суперникам довелося змагати не лише один з одним, а й з аномальною спекою - стовпчик термометра показував +36 градусів вище нуля.

"Маріуполь" U-19 - "Верес" U-19 - 2:1 (0:1)

Голи: Денисов (63, з пенальті, 76) - Вичіжанін (42).
Попередження: Співак (67), Булгаков (85), Маймула (88) - Пентелейчук (70), Руденко (84).

На 9-й хвилині Мурза ("Маріуполь") не реалізував пенальті.

Гру наступного туру "Верес" U-19 проведе 12-го серпня на своєму полі проти однолітків із київського "Арсенала".

0
Спорт # Рівне # УПЛ # НК Верес # "Верес" U-19
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі