Скільки потрібно заплатити рівнянам, щоб отримати посвідчення водія?

Скільки потрібно заплатити рівнянам, щоб отримати посвідчення водія?
0
Скільки потрібно заплатити рівнянам, щоб отримати посвідчення водія?

У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, аби усунути посередництво та ошукання громадян.

В рамках реформи по всій країні відбувається відкриття нових сервісних центрів МВС, які оснащені сучасними інформаційними системами та працюють за принципом прозорого офісу.
Серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші.

Вартість заміни посвідчення водія коштує 201 гривню, а отримання посвідчення водія вперше – 227 гривень. Відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію авто – від 353 до 391 гривні в залежності від країни виробництва. А перша реєстрація транспортного засобу, залежно від країни виробництва – від 481 до 519 гривень. Зверніть увагу, що уся інформація про ціни вказана станом на листопад 2017 року – вона може бути змінена, банківські послуги не враховані. Вартість адміністративної послуги без урахування податку на додану вартість та вартість бланків і номерних знаків сплачується згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання». Довідку про несудимість можна замовити безкоштовно та онлайн.

Для уточнення актуальних цін на послуги та алгоритмів їх отримання можна звернутись за телефоном (044) 290-19-88 або написати на сторінку Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці. Якщо людина стала свідком корупційних дій, слід написати на пошту info@hsc.gov.ua або зателефонувати на 102, чим особисто допомогти реформі та боротьбі з неправомірними діями.








0
# Рівне
Найцікавіші матеріали
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі
Президент відзначив та нагородив голову Городоцької громади під час Конгресу регіональних влад
0
Читати далі
«Діалог громад з Парламентом»: Рівненщина долучилася до обговорення ключових реформ
0
Читати далі
Рівненщина долучилася до «Діалогу громад з Урядом». Основний вектор — підготовка інфраструктури до зими
0
Читати далі