Швидка раекція рівненських копів врятувала життя водію (ВІДЕО)

Швидка раекція рівненських копів врятувала життя водію (ВІДЕО)
0
Швидка раекція рівненських копів врятувала життя водію (ВІДЕО)

Вчора 3 серпня, в обід патрульні отримали виклик про те, що на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Дачна відбулась дорожньо-транспортна пригода за участю двох автомобілів.

Прибувши за вказаною адресою полісмени вияснили, що 31-річний водій автомобіля OPEL не був уважним, виїхав на перехрестя на заборонний (червоний) сигнал світлофора та допустив зіткнення з автомобілем RENAULT, під керуванням 28-річної рівнянки, який проїжджав перехрестя на зелений сигнал світлофора. Після чого автомобіль OPEL продовжив самовільний рух, перекинувся та задимівся.

Проте, поруч з місцем події знаходився екіпаж патрульних, які стали свідками пригоди. Правоохоронці негайно евакуювали водіїв та пасажирів, малолітніх дітей з автомобілів та вжили усіх необхідних заходів щодо гасіння задимленого автомобіля. Полум'я вдалося ліквідувати власними силами. На місце події прибула карета швидкої медичної допомоги та рятувальники. Учасники ДТП, на щастя, тілесних ушкоджень не зазнали.

На 31-річного рівнянина інспектори склали протокол за ст.124 (прушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.

0
# Рівне # поліція # дтп
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі