Так що ж збудують поблизу кафе "Затишок", що в Квасилові?

Так що ж збудують поблизу кафе
0
Так що ж збудують поблизу кафе "Затишок", що в Квасилові?

Скандальне рішення про виділення землі Рівненській Єпархії УПЦМП для будівництва Духовно-просвітницького центру на болоті поблизу кафе «Затишок" було прийняте на позачерговий сесії Квасилівської селищної ради.

Згідно з рішенням, Єпархія УПЦ МП отримає в постійне користування 0,20 га землі для будівництва у Квасилові. Тут планують побудувати Духовно-просвітницький центр з надання соціальної та духовної реабілітації дітям та молоді з особливими потребами. Повідомляє «Новий Квасилів»

Дане рішення сподобалося в Квасилові далеко не усім. Люди сподівалися, що на цьому місці постане новий дитсадок, оскільки значна частина дітей селища через брак місць і дуже великі черги позбавлена можливості отримувати дошкільну освіту.

У той же час, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко робить акцент на іншому аспекті – питанні національної безпеки:

- Ні для кого не секрет, що в подібних духовних центрах на Сході України на початку 2014 року ховали російську зброю та російських найманців, коли починалася війна. Тож виділення земля на будівництво подібного об’єкта в Квасилові, та ще й селищним головою, який позиціонує себе колишнім воїном АТО та великим патріотом – серйозна образа для тих мешканців селища, які насправді захищали Україну зі зброєю у руках і продовжують це робити нині. Кожна з великих церковних парафій у Квасилові має свої храми і їх інтереси завжди враховували. Землею ж, яка до цього була власністю територіальної громади, а отже – кожного мешканця селища, вважаю, потрібно було розпорядитися більш відповідально.

 

0
# Квасилів # духовний центр
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який незаконно виготовляв деревне вугілля
0
Читати далі
Житель Сарн під приводом гуманітарної допомоги ввіз в Україну 25 автомобілів
0
Читати далі
У Рівному померла пенсіонерка, яка під час миття вікон випала на вулицю
0
Читати далі
20 млн гривень виділяється на ремонт доріг місцевого значення Рівненщини
0
Читати далі
У Дубно чоловік, погрожуючи гранатою, втік та не розрахувався за елітний алкоголь
0
Читати далі
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі