Торговцю "елітною" марихуаною обрали запобіжний захід

Торговцю
0
  • Торговцю "елітною" марихуаною обрали запобіжний захід
  • Торговцю "елітною" марихуаною обрали запобіжний захід

У власному будинку мешканець Корцю обладнав "теплицю" для вирощування елітної марихуани. Вирощування відбувалось гідропонічним способом. Рослини знаходилися у горщиках з спеціальною речовиною із відповідним освітленням і регулятором температури, що дозволяло швидше отримати якісний урожай.

Проте, нарко-бізнесмен "погорів" на продажі трави за 800 гривень. Мешканець Рівненщини торгував "елітною" марихуаною

Поліцейські вилучили гідропонічне обладнання, близько 10 рослин, пристрої для куріння та 50 грамів марихуани, вартість якої на чорному ринку перевищує 10 тисяч гривень.

Раніше судимий за наркозлочини зловмисник у будинку проживав із хворою бабусею, яка і не здогадувалася про незаконні промисли онука.

Тепер,  молодому "бізнесмену" обрали запобіжний захід. До суду подано клопотання слідчого, погоджене прокурором, щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Суд, неупереджено вивчивши доводи сторони обвинувачення, визнав їх обґрунтованими та задовільнив клопотання.

Тепер, до винесення вироку торговець перебуватиме під вартою. 

Довідково: санкція ч.2 ст.307 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

0
Кримінал # наркотики # марихуана # гідропонічний спосіб
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі
 На Рівненщині померла жінка, яка понад 8 місяців перебувала в комі після ДТП
0
Читати далі
«Не тільки США займаються подібним»: Флеш розповів, як у 2023 році йому написали з держструктури через відео з НЛО
0
Читати далі
У Рівному готують остаточний перехід на безготівковий проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця, який «вирішував» питання щодо служби у тилу
0
Читати далі
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі