У Рівному неправильно припарковане авто ледве не коштувало дитині життя

У Рівному неправильно припарковане авто ледве не коштувало дитині життя
0
У Рівному неправильно припарковане авто ледве не коштувало дитині життя

Учора патрульним надійшло повідомлення з лінію 102 про те, що водій автомобіля VOLKSWAGEN Transporter заблокував проїзд до травмпункта дитячої лікарні і водій швидкої потребує нагального втручання поліції в ситуацію.

Дитина, яка знаходилась в швидкій, потребувала нагальної медичної допомоги, у неї падав тиск, самопочуття погіршувалось з кожною хвилиною і самостійно вона пересуватись не могла. Батьки хворого, з їх слів, змушені були переносити 13-річного хлопця на руках.

На 27-річного водія інспектори винесли постанову за ч.3 ст.122 (ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями). Санкція статті передбачає штраф у розмірі 510 грн.

0
# Рівне # патрульна поліція # дитина # порушення ПДР # швидка медична допомогоа # швидка медична допомога
Найцікавіші матеріали
Зниклого жителя Костопільщини розшукали в лісі без ознак життя
0
Читати далі
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі
У Рівному зросте вартість проїзду
0
Читати далі
Із 1 вересня стипендія в Україні зросте вдвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймі втопилася 15-річна дівчина
0
Читати далі
У Рокитному травмувалася неповнолітня водійка мопеду без посвідчення водія
0
Читати далі