У Рівному патрульні зупинили водія як свідка, а вона виявилась п'яною

У Рівному патрульні зупинили водія як свідка, а вона виявилась п'яною
0
У Рівному патрульні зупинили водія як свідка, а вона виявилась п'яною

Вчора вночі під час патрулювання на вулиці Макарова патрульні виявили автомобіль Volkswagen transporter, який мав технічну несправність. Патрульні зупинили водія і під час спілкування виявили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. Тест на місці зупинки виявився позитивним — 1,39 проміле алкоголю в крові.

Під час пошуку свідків екіпаж зупинив автомобіль FORD Escort, водійка якого теж мала явні ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження огляду на місці зупинки транспортного засобу та проходження такого огляду у медзакладі вона відмовилася у присутності двох свідків.

Кермувальниця отримала протокол за керування в стані сп'яніння та постанову за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки.

0
# Рівне # патрульні
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі
На Рівненщині в лікарні знайомий наніс іншому ножове поранення
0
Читати далі
Двом сторонам потрібно йти на поступки для завершення війни: Марко Рубіо
0
Читати далі