У Рівному покажуть 90/60/90

У Рівному покажуть 90/60/90
0
У Рівному покажуть 90/60/90

Сьогодні, 5 червня у Рівному відбудеться презентація книги Віктора Винника "90/60/90". Про 90-ті роки було сказано, написано і відзнято немало. Часи були складними часом драматичними, але, безумовно, цікавими. Одна країна закінчилась, і на її уламках постали нові країни з людьми, які багато в чому виявились не готовими до таких кардинальних змін.  

Книжка “90/60/90” — це низка ненудних і не зовсім сентиментальних спогадів про 90-ті від очевидця й учасника подій. Ці часи припали на студентські роки автора. І він розповідає про них із позиції молодої незаангажованої людини. Книжка багато в чому автобіографічна, щоправда, автор зазначає, що не мав на меті написати автобіографію чи мемуари. Він просто виклав деякі моменти свого тодішнього життя, а також тенденції та речі, які мали вплив і, зрештою, стали ілюстрацією 90-тих. Це і музика, і література, і побутові речі, які тоді вважались нормою, а зараз як мінімум викликають подив. Автор вважає, що про цей період писати просто, оскільки ми вже достатньо віддалились від нього, але все ще багато пам’ятаємо. Книжка буде цікавою для тих, хто застав 90-ті, бо у тих описах вони зможуть побачити себе. А для покоління 2000-х це чудова нагода дещо довідатись про ці часи, і, можливо, зробити для себе якісь висновки… Також до книжки увійшли тексти пісень Віктора Винника, які він виконує разом із гуртом «Мері».

Віктор Винник — український музикант, автор пісень, засновник та лідер рок-гурту «Мері». Книжка «90/60/90», це його дебют у прозі. Щоправда, кілька років тому він брав участь у літературному проекті «Казки під подушку», для якого написав дитячу казку «Старий годинник».

0
Таблоїд Афіша # гурт Мері # Віктор Винник
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі