У Рівному приймали фахівці «Інституту серця»

У Рівному приймали фахівці «Інституту серця»
0
У Рівному приймали фахівці «Інституту серця»

Коротенький звіт по п'ятничному приїзду фахівців з Інститут серця МОЗ України від головного лікаря Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука Романа Шустика, який він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі:


Всього за день фахівці «Інституту серця» оглянули 130 пацієнтів, з них 88 діти. На прийомі були 30 післяопераційних хворих. Крім того 27 пацієнтів з загального числа обстежених потребують оперативного втручання найближчим часом, 66 - динамічного спостереження за станом серця. Столичні лікарі-кардіохірурги проводять прийом на базі Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщукащоквартально. Однак при потребі такі консультації ми можемо організовувати частіше. Для запису на прийом необхідно звертатись до кардіологів РОКЛДЦ ім. В.Поліщука та філії “Інституту серця” у Рівному.

До речі, постійно діюча філія Державної установи “Інститут серця” на базі Рівненського діагностичного центру працює вже більше року. Спеціалісти філії - кардіологи, лікарі з функціональної діагностики, дитячий кардіоревматолог, щоденно ведуть прийом пацієнтів з метою діагностики кардіохірургічних захворювань, здійснюють післяопераційний супровід уже прооперованих хворих, проводять запис на безкоштовні консультації кардіохірургів ДУ “Інститут серця міністерства охорони здоров’я України”.

Дякую, колегам за відмінну роботу!

 

 

 

0
# Рівне # Роман Шустик # Інститут серця МОЗ України # Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі
На Рівненщині на водоймі загинув 2- річний хлопчик
0
Читати далі
Біля навчальних закладів хочуть заборонити продавати фастфуд
0
Читати далі
На Рівненщині у ДТП за участю трьох автомобілів травмувалися четверо людей
0
Читати далі