У Рівному "рейдери" захопили магазин "Імператор"

У Рівному
1
У Рівному "рейдери" захопили  магазин "Імператор"

Рейдерство по-рівненськи. У Рівному родина Баталових, що володіють магазином «Імператор» на Данила Галицького, 2 подали позов до суду. За їх словами, нерухомість, що перебувала у приватній власності, прибрали до рук незаконно. 

Більше того, заявляють, що в місті діють навіть цілі рейдерські схеми. На разі по цій справі відкрито кримінальне провадження щодо заволодіння шляхом обману, що завдало значної майнової шкоди потерпілому. 

Варто зазначити, фірму, що була оперативно зареєстровано задля передачі на неї майна,(ба навіть майно передали раніше створення фірми) заснували відомі в області бізнесмени:

 

Остаточне рішення безумовно прийме суд і на справедливість останнього сподіваються Баталови. 

1
Наука і технології # Рівне # Владислав Романуха # Віктор Ярошик # ТзОВ "УКРЦЕМРЕМОНТ # Імператор # Данила Галицького, 2 # Жаленко Валерій
Найцікавіші матеріали
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі