У Рівному сестра ножем вдарила рідного брата

У Рівному сестра ножем вдарила рідного брата
0
  • У Рівному сестра ножем вдарила рідного брата
  • У Рівному сестра ножем вдарила рідного брата
  • У Рівному сестра ножем вдарила рідного брата

Учора, 29 серпня, близько 20 години до поліції надійшло повідомлення від медиків швидкої допомоги, що в обласну клінічну лікарню із ножовим пораненням доставлено 37-річного рівнянина.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що у квартирі на вулиці Макарова обласного центру проживає 42-річна жінка із малолітньою дитиною, співмешканцем та 37-річним братом.

Близько 20 години брат прийшов додому напідпитку. Сестра саме готувала на кухні вечерю. Із її слів, конфлікт спалахнув раптово та призвів до штовханини, в результаті якої жінка, тримаючи в руках кухонний ніж, ненавмисно вдарила ним у живіт брату.

Чоловік пішов до своєї кімнати, а через деякий час сказав викликати швидку медичну допомогу. Із проникаючим пораненням черевної порожнини лікарі госпіталізували пораненого у хірургічне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні.

Дитина на момент конфлікту гралася у кімнаті, а співмешканець був на роботі.

0
# Рівне # ножове поранення
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі