У Рівному відбудеться діалог між владою та бізнесом

У Рівному відбудеться діалог між владою та бізнесом
0
У Рівному відбудеться діалог між владою та бізнесом

У Рівному відбудеться Форум "Регуляторна політика та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу", який має на меті підвищити інвестиційну привабливість міста та області, забезпечити населення новими робочими місцями та гідною заробітною платою. 

Організатори, а саме:управління економіки міста, ГО «Центр мобільності та розвитку», ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області, планують провести конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку малого та середнього бізнесу, пошук можливостей їх  вирішення з урахуванням змін у податковому, інвестаційному та соціальному середовищі ведення бізнесу. Знайти рішення проблемного питання масового виїзду громадян міста на заробітки, шляхом створення гідної праці та її оплати в місті проживання.

Проведення Форуму планується на 23 жовтня 2018 року об 11:00 годині в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування в рамках "Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки".

Заявку на участь у Форумі надсилати до 18:00 год. 19 жовтня на електронну адресу rivneappu@ukr.net, або md_c@ukr.net. Тема листа: «ФОРУМ».

У листі зазначити: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, назву організації та запитання (за наявності), на які учасник бажає отримати  відповідь.

 

0
Афіша # Рівне # форум # Національний університет
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у водоймі втопилася 15-річна дівчина
0
Читати далі
У Рокитному травмувалася неповнолітня водійка мопеду без посвідчення водія
0
Читати далі
У Рівному під потягом загинув 62-річний чоловік
0
Читати далі
На Рокитнівщині поліцейські викрили зловмисника на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У Рівненській області підписали першу угоду про компенсацію вартості проїзду
0
Читати далі
Зʼявилися перші деталі про ціни на навчання у новітній рівненській гімназії Starland
0
Читати далі
У Рівному судитимуть чоловіка за зберігання із метою збуту 7 кілограмів заборонених речовин
0
Читати далі
У Рівному затримали викладачку медакадемії на хабарі за вступ
0
Читати далі
Історію з Федоровим в Офісі Президента вважають закритою попри триваючі протести
0
Читати далі