У Рівному відбувся флеш-моб "Сила добра"

У Рівному відбувся флеш-моб
0
У Рівному відбувся флеш-моб "Сила добра"

На Меморіалі Вічної Слави школярі з маками провели флеш-моб "Сила добра" під композицію місцевої волонтерки та співачки Христини Панасюк.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Після мистецької акції всі присутні поклади квіти до Меморіалу Слави. 

Продовжили меморіальні заходи на кладовищі "Нове". Там відбулось покладання квітів до Алеї Героїв та панахида за загиблими.

Загалом цього дня заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення відбулися у всіх районах області.

 

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

0
# Рівне # заходи # День пам'яті та примирення # флеш-моб
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі