У Рівному відзначили "Свято науки"

У Рівному відзначили
0
У Рівному відзначили "Свято науки"

 

У Рівненському обласному ліцеї відбулося  традиційне "Свято науки".

Про це повідомляють на офіцйному сайті Рівненської ОДА. 

На заході вітали вихованців ліцею, що зайняли призові місця на Всеукраїнських олімпіадах, та тих, пройшли ІІ та ІІІ етапів науково-дослідницьких робіт МАН. 

Переможців привітали грамотами та грошовими винагородами, а п'ятеро з них отримали ще один приз  -  комп'ютерний планшет. 

 

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

0
# Рівне # обласний ліцей # свято науки # призи
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі