Юний рівненський бейсболіст змагається на Чемпіонаті Європи

Юний рівненський бейсболіст змагається на Чемпіонаті Європи
0
Юний рівненський бейсболіст змагається на Чемпіонаті Європи

Юний рівненський бейсболіст, учень ЗОШ №8, Олексій Бондар в складі збірної України сьогодні розпочинає змагатися на Чемпіонаті Європи.

Турнір відбувається в Будапешті. Наша команда розпочинає матчем проти збірної Польщі.

У Чемпіонаті Європи з бейсболу U-12 беруть участь 14 команд континенту.

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат Європи # бейсбол # Західний вогонь # Будапешт
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі