Увага! На Рівненщині розшукують подружжя

Увага! На Рівненщині розшукують подружжя
5
Увага! На Рівненщині розшукують подружжя

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними із торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області розшукують за підозрою в організації порностудій Тімура та Марію Хамдамових.

Нагадаємо, 20 лютого, працівники відділу БЗПТЛ Рівненщини із залученням кіберполіцейських, спецпризначенців та за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області викрили злочину діяльність чотирьох порностудій у Рівному та Дніпрі.

Поліцейські встановили, що організовував та фінансував такі студії 31-річний Тімур Хамдамов, житель Дніпра. Натомість його дружина Марія, уродженка Тернопільської області, підшуковувала та затверджувала кандидатури дівчат, навчала і координувала їх дії.

На початку березня поліцейські повідомили обом про підозру у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого частиною 3 статті 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Однак, на виклики слідчих підозрювані не з'являлися та місце перебування їх невідоме.

Рівненський міський суд 20 березня оголосив подружжя у розшук із подальшим запобіжним заходом – взяття під варту.
Усіх, кому відома будь-яка інформація про місце перебування підозрюваних, просимо повідомити за номерами телефонів 0687586983 і 096940478. Анонімність гарантується.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

 

5
Кримінал # Рівне # Рівненщина
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей
0
Читати далі
Посадовець на Рівненщині під час ремонту ліцею завдав збитків державі на понад 1 млн грн
0
Читати далі
Біля Рівного таксист порізав клієнта, бо той не заплатив
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувалась дитина
0
Читати далі
У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП один водій загинув, інший отримав тяжкі травми
0
Читати далі
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі