В Рівному відбувся День гумору та секретного друга

В Рівному відбувся День гумору та секретного друга
0
В Рівному відбувся День гумору та секретного друга

Днями відбувся День гумору. З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в таборі при НВК№12 м.Рівного проводились інтелектуально-розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Повідомляють Маленькі рівняни.

Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, інсценізували англійські гуморески, робили пародії на показ мод, переглянули автентичні короткометражні мультфільми та обговорили їх в групах, виконували разом з вчителями різні руханки, а на щічках було своєрідне тату, що нагадувало про цей день. Також протягом дня таємно зробили маленькі подарунки своєму секретному другу.

День гумору вдався на славу! Глядачі були в гарному гуморі, сміялися та аплодували юним конкурсантам від душі.Тож смійтеся на здоров’я! Гарних вам усмішок!

 
 
0
# Рівне # НВК№12
Найцікавіші матеріали
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі