Економічний стан України залишається вкрай складним. Українська економіка змушена долати наслідки планово- розподільної системи господарювання, її структурні деформації, затратний механізм ціноутворення та неконкурентноспроможність.
Для команди партії «Основа» чи не найголовніше – запустити і розвивати українську економіку. Вони знають, що ми повинні робити найближчі 10 років аби наша країна ЗаПрацювала.
Не допустити економічної кризи допоможе інвестування, так вважають в "Основі". Саме це, на їхню думку сприятиме приходу на ринки людей, які будуть працювати і вкладати кошти в розвиток нашої країни.
«Налагодити інвестиційний клімат – непроста задача. Це потребує послідовних кроків та системних змін, але наша команда працює у цьому напрямку», - розповідає очільник партії "Основа" на Рівненщині Валентин Кирилюк, - «Доктрина 2030 представляє низку стратегій для стрімкого економічного розвитку держави в цілому, і у напрямку розвитку інвестиційної політики».
Один з пунктів програми стрімкого розвитку, доктрини "Україна 2030"- відкритого документу, який не має політичної приналежності та створений провідними економістами для усіх зацікавлених суб`єктів, передбачає: все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. А вона, фактично віддала країну під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів і залучимо до економіки українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця. А прибуток залишатиметься в Україні.
Партія «Основа» наполягає на необхідності зміни політики з боргової на інвестиційну, адже урядові програми щодо заохочення іноземних інвестицій не дали бажаного ефекту.
«Заміна кредитів МВФ на інвестиції – крок до підтримки власної суверенності та позицій на карті світу на рівні із стабілізацією ситуації на Сході країни»- запевняє Валентин Кирилюк.
Рівень державного боргу залишається на рівні 70-80%, у той час, коли межа рівня для країн, що розвиваються 30-50%.
На даний час кредитні умови, доцільність співпраці з МВФ та її наслідки – головна тема для експертів. Фахівці визнають, що у короткостроковій перспективі обійтися без зовнішньої допомоги держава не може. Критична потреба у збалансуванні ситуації поставила необхідність отримання позик, але надалі економіка повинна розвиватися.
Країна ЗаПрацює!
На правах реклами