За дві пляшки коньяку двом рівнянам загрожує тюрма

За дві пляшки коньяку двом рівнянам загрожує тюрма
0
  • За дві пляшки коньяку двом рівнянам загрожує тюрма
  • За дві пляшки коньяку двом рівнянам загрожує тюрма

В одному з магазинів Рівного на вулиці Княгині Ольги, двоє невідомих чоловіків намагалися викрасти дві пляшки коньяку, але їх помітив продавець. Зловмисники, не вагаючись, вдарили продавця та втекли з місця. Поліцейські встановили грабіжників, які вже дають покази у поліції. Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Продавець торгового закладу одразу повідомив до поліції і на місце події прибула слідчо-оперативна група. За фактом грабежу, вчиненого повторно, поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України.

Особи зловмисників уже встановлено. Ними виявилися 25-ти та 34-річні жителі обласного центру. Обидва вже скоїли не одну крадіжку в Рівному. Крім того, старший з них перебуває на обліку у поліції як особа, причетна до незаконного обігу наркотиків.

Тепер для старшого загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від чотирьох до шести років. Щодо іншого учасника протиправних дій правоохоронці проводять слідчі дії.

0
# Рівне # пограбування # Княгині Ольги # алкоголь
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі