Жителя Рівненщини судитимуть за перегони з поліцейськими

Жителя Рівненщини судитимуть за перегони з поліцейськими
0
  • Жителя Рівненщини судитимуть за перегони з поліцейськими
  • Жителя Рівненщини судитимуть за перегони з поліцейськими

У селі Розваж правоохоронці помітили автомобіль «Opel Vectra», який грубо порушував правила дорожнього руху: водій проігнорував вимогу поліцейських зупинитися, збільшив швидкість і почав тікати.

Правоохоронцям вдалося наздогнати втікача. Ним виявився 22-річний житель Острозького району. Під час спілкування із працівниками поліції, молодик поводив себе зухвало та намагався зчинити бійку, за що хлопця доставили до Острозького відділу поліції. У відділку на молодика склали адміністративні матеріали за порушення правил дорожнього руху, а також за злісну непокору законній вимозі поліцейського.

Тепер, окрім шрафу за порушення ПДР, жителю Острозького району доведеться пояснювати Суду, чому він не виконав законну вимогу поліцейського та провокував бійку.

Про це повідомляють у Острозькому відділі поліції ГУНП

0
# Острог # поліція
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі