Комунальне приміщення «швидкої» у Острозі передумали здавати в оренду

Комунальне приміщення «швидкої» у Острозі передумали здавати в оренду
1
Комунальне приміщення «швидкої» у Острозі передумали здавати в оренду

Раніше ми вже писали та повідомляли наших читачів про те, що комунальну будівлю у самісінькому центрі міста туристичного Острога, де споконвіку була розташована швидка медична допомога, хотіли здати в оренду. 

Читати детальніше: "Медики, на вихід": Будівлю екстреної медицини в Острозі здають під склад

А тим часом, через жахливий стан і аварійність приміщення, медиків ШМД «перенесли» далеко від центру у будівлю санітарної станції, що по вулиці Татарська - окраїна міста. 

Небайдужі острожани почали бити на сполох та тривалий час обговорювали питання про передачу приміщення колишньої медичної допомоги в оренду, адже мешканців міста першочергово хвилювало те, що орендар матиме право викупити приміщення. Відтак, будівля могла стати вже приватною власністю, а не громадською.

Нагадаємо, як ми вже зазначали, власником приміщення швидкої є громада області, і розпоряжається ним Рівнеоблрада. Тож, 26 липня 2019 року місцеві депутати Острозької міської ради звернулися до голови Рівнеоблради Олександра Данильчука з проханням не здавати приміщення в оренду. 

У відповідь громадськості Острога, 9 серпня 2019 року голова Рівнеоблради Олександр Данильчук повідомив наступне: 

- «Детально опрацювавши питання щодо можливості передачі в оренду вказаного приміщення, а також ураховуючи звернення депутатів Острозької міської ради, інформуємо, що зазначене приміщення здаватись в оренду не буде».

Варто зауважити також, що фірма, яка хотіла орендувати дане приміщення - ТОВ «Дімбудмаркет», офіс якої знаходиться в одній будівлі з гучно-відомою фірмою "Барбакан"

Також читати: Як студент-юрист з Острога став власником будівельних компаній-переможців тендерів на Рівненщині і до чого тут Ундір?

Тож чому передумали здавати дане приміщення під склад у оренду цієї фірми, наразі невідомо, можна лише здогадуватись. Так само коли зберуть усі необхідні папери та віднайдуть кошти на реконструкцію даної будівлі - також. Про наступні кроки будемо повідомляти. Деталі згодом. Читайте на сайті Vse.rv.ua.

 

1
Політика Наука і технології # Острог # Віталій Ундір # медики # Олександр Данильчук # приміщення # комунальне # здача в оренду # відмова
Найцікавіші матеріали
Укриття, дороги та реконструкція будівель: які тендери проводять на Рівненщині
0
Читати далі
Житель Рівненського району вчинив розбійний напад на продавчиню
0
Читати далі
Зеленський підписав закон про домашніх працівників. Що він дає?
0
Читати далі
На Рівненщині провели благодійний Забіг Подяки для допомоги захиснику
0
Читати далі
У застосунку «Резерв+» може з'явитися направлення на ВЛК
0
Читати далі
У Рівному неповнолітні на самокаті врізалися в авто
0
Читати далі
У Вараші внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
Легковий автомобіль, ремонт приміщення ЦНАПу та ліфтів у Рівному: які тендери проводять громади Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині затримано правоохоронця, який налагодив схеми уникнення мобілізації
0
Читати далі