Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА

Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА
0
1275
0
Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА

Раніше Олексій Лясковець подав до суду на Рівненську ОДА стосовно конкурсу на посаду заступника голови адміністрації. Нагадаємо, Рівненська ОДА оголосила конкурс на посаду доволі втаємниченим шляхом. Проте, сайту "ВСЕ" вдалося завчасно про нього дізнатися і анонсувати. Таким чином на посаду претендувало три кандидати.

Бажаючих стати заступником голови Рївненської ОДА троє .Це Олексій Лясковець, Андрій Лендел та Віталій Ундір. Конкурс переміг пан Віталій. Проте пан Олексій з цим не погодився і подав у Запоріжжі (за місцем прописки) до суду.

Детальніше : Адвокат з Запоріжжя проти Рівненської ОДА. Чи будуть домовлятися?

Сьогодні Запорізький окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь Рівненської ОДА у справі за позовом Олексія Лясковця. Він, нагадаємо, вимагав визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади заступника голови Рівненської ОДА. Таким чином, у рішенні суду від 25 січня 2018 року відмовлено в позові Олексію Лясковцю, - повідомляють у Рівненській ОДА.

Олексій Лясковець прокоментував свій програш:

"Після відставки судді Матяш О.В. справу розглядав інший суддя - Татаринов Д.В.. Розгляд справи призначено було на 25.01.18 року. Сьогодні суддя Запорізького адміністративного суду Татаринов Д.В. постановив рішення, яким у задоволенні адміністративного позову відмовив. Тепер потрібно чекати повного тексту рішення та апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, якщо вона звичайно буде. Президент підписав зміни до законодавства щодо призначення та звільнення голів та їх заступників , у відповідності до якого голови адміністрацій та їх заступники не є державними службовцями та на сьогодні будуть призначатися та звільнятися Президентом України. Цей адміністративний позов уже втратив свою актуальність, але для встановлення істини та порядку проведення конкурсів на посаду державного службовця категорії «Б» на майбутнє я буду подавати апеляцію та касацію. Можливо новосформований Верховний Суд, який повинен відновити довіру суспільства до судової влади, дасть чітке розуміння на скільки конкурс був проведений з дотриманням норм законодавства та порядку проведення конкурсу. Потрібно не боятися, а йти до суду за відновленням справедливості та породжувати позитивну практику на майбутнє. Дякую представникам відповідачів за шикарний судовий процесс. Надіюсь вони і надалі такими будуть," - говорить скандальний адвокат Олексій Лясковець.

Програш у суді був доволі очевидний, адже за час судової тяганини насправді відбулися зміни в Законодавсті, тому наразі невідомо чи відбудуться будь які кадрові перестановки в Рівненській ОДА. 

Нагадаємо очільник ОДА говорив про те, що шанси у будь кого хто подає до суду - мізерні:

"На рахунок бажання когось подаватись до суду, то це їхня справа - ми будуємо правову Державу, а відтак вирішувати спірні питання в суді - це нормально, це їх право, навіть якщо і шанси мізерні," - вважає голова ОДА Олексій Муляренко

Наразі з Рівненською ОДА судиться і заступник голови Юрій Приварський.

 

0
Політика # Рівненська ОДА # Олексій Лясковець
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
168
Як у Сарнах патрульні збирали кошти на лікування воїна АТО (ФОТО)
0
Читати далі
416
Рівненський журналіст став радником голови Рівненської ОДА
0
Читати далі
51
Біля Рівненської ОДА автівка служби охорони потрапила у ДТП
0
Читати далі
110
Рівненська ОДА запустила "гарячу лінію" щодо незаконних АЗС
0
Читати далі
133
Вогнеборців Рівненщини вітали із професійним святом (ФОТО)
0
Читати далі
200
Веслярі з Рівненщини тріумфували на Чемпіонаті Світу
У Києві фінішував клубний Чемпіонат Світу з веслування на човнах "Дракон". Нашу область на змаганнях представляв дубенський клуб "Гетьман".
0
Читати далі
194
На трасі біля Рокитного ДТП: мотоцикліст протаранив позашляховик (ФОТО)
0
Читати далі
58
На Рівненщині розпочали роботу над новим туристичним проктом "Медове коло"
0
Читати далі
103
Рівненська податкова -"Мільйон гривень штрафу за незаконне виробництво пального"
0
Читати далі