Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА

Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА
0
1535
0
Скандальному адвокату з Запоріжжя відмовили в позові до Рівненської ОДА

Раніше Олексій Лясковець подав до суду на Рівненську ОДА стосовно конкурсу на посаду заступника голови адміністрації. Нагадаємо, Рівненська ОДА оголосила конкурс на посаду доволі втаємниченим шляхом. Проте, сайту "ВСЕ" вдалося завчасно про нього дізнатися і анонсувати. Таким чином на посаду претендувало три кандидати.

Бажаючих стати заступником голови Рївненської ОДА троє .Це Олексій Лясковець, Андрій Лендел та Віталій Ундір. Конкурс переміг пан Віталій. Проте пан Олексій з цим не погодився і подав у Запоріжжі (за місцем прописки) до суду.

Детальніше : Адвокат з Запоріжжя проти Рівненської ОДА. Чи будуть домовлятися?

Сьогодні Запорізький окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь Рівненської ОДА у справі за позовом Олексія Лясковця. Він, нагадаємо, вимагав визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади заступника голови Рівненської ОДА. Таким чином, у рішенні суду від 25 січня 2018 року відмовлено в позові Олексію Лясковцю, - повідомляють у Рівненській ОДА.

Олексій Лясковець прокоментував свій програш:

"Після відставки судді Матяш О.В. справу розглядав інший суддя - Татаринов Д.В.. Розгляд справи призначено було на 25.01.18 року. Сьогодні суддя Запорізького адміністративного суду Татаринов Д.В. постановив рішення, яким у задоволенні адміністративного позову відмовив. Тепер потрібно чекати повного тексту рішення та апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, якщо вона звичайно буде. Президент підписав зміни до законодавства щодо призначення та звільнення голів та їх заступників , у відповідності до якого голови адміністрацій та їх заступники не є державними службовцями та на сьогодні будуть призначатися та звільнятися Президентом України. Цей адміністративний позов уже втратив свою актуальність, але для встановлення істини та порядку проведення конкурсів на посаду державного службовця категорії «Б» на майбутнє я буду подавати апеляцію та касацію. Можливо новосформований Верховний Суд, який повинен відновити довіру суспільства до судової влади, дасть чітке розуміння на скільки конкурс був проведений з дотриманням норм законодавства та порядку проведення конкурсу. Потрібно не боятися, а йти до суду за відновленням справедливості та породжувати позитивну практику на майбутнє. Дякую представникам відповідачів за шикарний судовий процесс. Надіюсь вони і надалі такими будуть," - говорить скандальний адвокат Олексій Лясковець.

Програш у суді був доволі очевидний, адже за час судової тяганини насправді відбулися зміни в Законодавсті, тому наразі невідомо чи відбудуться будь які кадрові перестановки в Рівненській ОДА. 

Нагадаємо очільник ОДА говорив про те, що шанси у будь кого хто подає до суду - мізерні:

"На рахунок бажання когось подаватись до суду, то це їхня справа - ми будуємо правову Державу, а відтак вирішувати спірні питання в суді - це нормально, це їх право, навіть якщо і шанси мізерні," - вважає голова ОДА Олексій Муляренко

Наразі з Рівненською ОДА судиться і заступник голови Юрій Приварський.

 

0
Політика # Рівненська ОДА # Олексій Лясковець
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
40
Визначено переможців Конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком»
0
Читати далі
412
Завтра шість вулиць Рівного та декілька сіл в районі сидітимуть без світла
0
Читати далі
126
В Україні більше півмільйона безробітних
0
Читати далі
430
Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 25 травня
0
Читати далі
493
COVID-19 на Рівненщині: важливе станом на 25 травня
1
Читати далі
198
Рівненщина отримала останнього голову РДА
1
Читати далі
1041
На Київській «пішла під землю» машина «Рівнеоблводоканалу» (ФОТО)
0
Читати далі
101
На медичні закупівлі на Рівненщині витрачено 45,9 млн грн
0
Читати далі
774
Юні архітектори запропонували проекти відновлення історичного Дубна (ФОТО)
3
Читати далі