Як буревій на Рівненщині шкоди наробив? (ФОТО)

Як буревій на Рівненщині шкоди наробив? (ФОТО)
0
Як буревій на Рівненщині шкоди наробив? (ФОТО)

Внаслідок негоди (сильних поривів вітру 15-20 м/с) , у деяких населених пунктах Рівненщини зникло світло. Наразі дана інформація уточнюється. Також підрозділи Служби порятунку надавали допомогу ліквідовуючи наслідки буревію, звільняючі проїжджі частини місцевих доріг від повалених дерев у Рівненському, Дубенському, Сарненському та Корецькому районах.

Також у смт. Клевань дерево впало на приватний житловий будинок та заблокувало вхід де перебували малолітні діти. Завдяки професійному володінню спецтехнікою, рятувальники швидко надали допомогу. Ніхто з мешканців будинку не постраждав.

У с. Городище впало дерево та перекрило проїжджу частину дороги.  На місці події працювало чергове відділення рятувальників аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спец призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області за допомогою спец інструментів вони розрізали дерево та звільнили проїжджу частину дороги для руху транспорту. 

Також на даний час по області жертв та потерпілих внаслідок негоди не має. Для надання допомоги населенню,залучено сім одиниць техніки ДСНС та 30 чоловік особового складу рятувальників. Вся оперативна ситуація моніториться та контролюється рятувальниками обласного управління ДСНС.

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Рівненській області 

 

 

 

 

0
# Рівне # Рівненщина # буревій
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі