«Доступне житло під 5-7%»: умови і для кого?

«Доступне житло під 5-7%»: умови і для кого?
0
«Доступне житло під 5-7%»: умови і для кого?

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» розповів про проект «Власне житло» зі зрозумілою іпотекою.

«Декілька тижні тому Кабмін ухвалив деякі рішення щодо запуску іпотеки під 7%. Зараз ми працюємо разом з міністерством фінансів, з Нацбанком, щоб вийти на доступну та зрозумілу кожному громадянину іпотеку. Ми хочемо вийти на фіксовану ставку 7%. Перший внесок – 20%. Термін – від 20 до 30 років. Я думаю, багато хто знає, що 90% кредитів по іпотеці закриваються через 10 років. Люди прагнуть якнайшвидше виплатити іпотеку і жити у своїй оселі», – зазначив Кирило Тимошенко.

Також Кирило Тимошенко розповів про проект фінансового лізингу на житло, який працюватиме паралельно з проектом «Власне житло».

«Фінансовий лізинг – це окрема програма, якою також займається Міністерство фінансів разом з профільними комітетами Верховної Ради. Ми будемо мати іпотеку під 7% і фінансовий лізинг, сподіваємося, під 5%. Для кого саме цей фінансовий лізинг на житло. По-перше, це – медики, військові, педагоги, поліцейські, соціально незахищені верстви населення. І сподіваємось, що ми зможемо це зробити також і для внутрішньо переміщених осіб», – заявив керівник Офісу Президента.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі
Як вберегтися від шахраїв — розповіли рівненські поліцейські
0
Читати далі
У Костополі поліцейські затримали раніше судимого зловмисника за умисне вбивство знайомого
0
Читати далі
Нацполіція знешкодила «шпигунську» схему складання водійських іспитів на Рівненщині
0
Читати далі