![Сьогодні на Рівненщині стартує перше ЗНО Сьогодні на Рівненщині стартує перше ЗНО](https://vse.rv.ua/storage/d79cdb4f2e/60471544_2468270616550302_435023635250413568_n-big.jpg)
Сьогодні, 21 травня у школах Рівненщини стартує основна сесія ЗНО 2019. Першим ЗНО для рівнян, як і для всіх українців, є математика. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.
Ще вчора на своїй сторінці у Facebook Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич закликала всіх підтримувати наших випускників.
До слова, вже у цей четвер, 23 травня випускники напишуть основне тестування з української мови та літератури.