![На Сарненщині створили нову ОТГ На Сарненщині створили нову ОТГ](https://vse.rv.ua/storage/dce64e9d25/59C93A43-7BAE-456F-BA47-38D6C9D71B0A-big.jpeg)
Вирівська ОТГ налічуватиме понад 12 тисяч осіб населення та займатиме площу 391,9 кв. км, повідомляє Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.
Ще 5 серпня відбулися сесії у чотирьох сільських радах Сарненського району: Вирівській, Селищенській, Кам'яне-Случанській та Чудельській, на яких були прийняті остаточні рішення про добровільне об’єднання.
Новостворена ОТГ передбачена у діючому Перспективному плані формування територій громад Рівненської області.
Тепер громаді залишилось дочекатися рішення ЦВК про призначення перших місцевих виборів.