Під вартою без права внесення застави: Рівненській суд виніс вердикт водію-вбивці

Під вартою без права внесення застави: Рівненській суд виніс вердикт водію-вбивці
0
Під вартою без права внесення застави: Рівненській суд виніс вердикт водію-вбивці

19 жовтня, коли у Харкові під колесами закінчилось життя 6-ти невинних пішоходів, у Рівному в ДТП загинула 3-річна дівчинка та її дідусь. 48-річний житель Рівненського району на «Тойота-Фортуна» у с. Колоденка перетнув суцільну лінію розмітки, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з іншою автівкою. Пасажири останнього – 3-річна дівчинка та її 51-річний дідусь загинули. Батько дитини, який теж перебував в автівці, отримав тілесні ушкодження.

Водію автомобіля «Тойота-Фортуна» обґрунтовано повідомлено про підозру у вчиненні тяжкого злочину та стосовно нього Рівненським міським судом за ініціативи прокуратури Рівненської області застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Апеляційний суд Рівненської області вчора, 02 листопада, з урахуванням принципової позиції прокурора постановив залишити без змін ухвалу суду першої інстанції про застосування вказаного запобіжного заходу, а апеляційну скаргу захисника підозрюваного – без задоволення.

Санкція статті КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

 

0
# Рівне # дтп # вирок суду
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі