Після "радикала" на "Детекторі" перша жінка

Після
0
Після "радикала" на "Детекторі" перша жінка

Програма "Детектор" виходить щосереди, на першому місцевому.  Без перебільшення - це унікальний проект, який дає змогу по новому розкривати політиків і громадських діячів. Показувати їх такими, якими їх зазвичай не бачать виборці. Привідкрити їхні шафи зі скелетами. Вжже вийшло сім випусків програм, але восьмий - унікальний.

Минулої середи гостем студії програми "Детектор" був депутат Рівненської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка - Сергій Свисталюк. Він не новачок у політиці: у минулому був депутатом Рівненської районної ради. Але тоді, пан Сергій, був соратником покійного Василя Червонія і депутатом від Української народної партії. З Свисталюком я знайомий давно і тим цікавішою була розмова. Оскільки збрехати важче, коли навпроти людина, яка знає про тебе багато.

Для мене особисто, це було схоже чимось на дуель. Де політик вправлявся у мистецтві уникати незручних запитань. А ти в свою чергу намагаєшся не перейти межу між професіональним та особистим. Але дивіться самі.

Та цієї середи програма унікальна для "Детектора". Вперше гостем студії стала жінка. У минулому журналіст, громадсько активна лююдина, а тепер депутат Рівненської міської ради - Любов Романюк.

0
Політика # програма Детектор # Олексій Кривошеєв # Сергій Свисталюк # Любов Романюк
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у пожежі загинуло двоє дітей
0
Читати далі
Понад дві тисячі нетверезих водіїв зафіксували на Рівненщині у 2024 році
0
Читати далі
Судитимуть директора однієї з медустанов Рівного, який завдав збитків на понад 3 мільйони гривень 
0
Читати далі
Поліцейський з Рівненщини загинув на війні, закривши собою двох побратимів
0
Читати далі
Жорстокість у кадрі: що відомо про побиття дівчинки у Білій Церкві
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Центр з обробки металу
0
Читати далі
У Вараші водій збив маму з дитинкою, маля загинуло
0
Читати далі
У Рівненській ОВА провели нараду щодо боротьби з ворожими диверсантами
0
Читати далі
Українські науковці створять 22 розробки вперше за замовленням держави
0
Читати далі