Представники ОТГ з 5-ти областей відвідали Рівненський ЦНАП

 Представники ОТГ з 5-ти областей відвідали Рівненський ЦНАП
0
  •  Представники ОТГ з 5-ти областей відвідали Рівненський ЦНАП
  •  Представники ОТГ з 5-ти областей відвідали Рівненський ЦНАП

20 липня у рамках проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" спільно з Рівненською облдержадміністрацією відбувся міжрегіональний кластерний тренінг «Децентралізація та інновації в розвитку ОТГ». Участь у навчанні взяли представники об’єднаних громад з 5-ти областей - Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської та Тернопільської. 
Після теоретичної частини, учасники тренінгу відвідали Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг, ознайомилися з роботою центру та перейняли практичний досвід кращих практик реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

0
# Рівне # ЦНАП # ОТГ
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі