Прокуратура у суді повертатиме 8 мільйонів за садочок до бюджету Рівного

Прокуратура у суді повертатиме 8 мільйонів за садочок до бюджету Рівного
0
Прокуратура у суді повертатиме 8 мільйонів за садочок до бюджету Рівного

Завтра, в апеляційному господарському суді відбудеться розгляд справи, щодо повернення 8 мільйонів гривень до міської казни. Все тому, що влада Рівного вирішила повернути недобудований дитячий садочок у мікрорайоні "Півнчний" з власності приватного навчального закладу "МЕГУ". Однак, останні подали до суду з вимогою оплатити не лише вартість придбаного майна, а й інфляційні витрати та судовий збір. Загальну суму яку намірився отримати приватний заклад становила близько 11 мільйонів.

Суд задовольнив позов частково зобов`язавши віддати з бюджету Рівного суму близько 8 мільйонів гривень. Варто зазначити, представники міської ради на суд не з`явились та вирішили не оскаржувати вирок першої інстанції. 

Як запевняли тоді в коментарі UA:Рівне, видатків на такі судові збори у них не передбачено:

Видатки по судовому збору визначено. Вони складають 77 000 грн. З боку управління було зроблено все правильно і я не вважаю, що рішення депутатів (не подавати на апеляцію - прим ред.) це прикриття когось, - коментує Наталія Поліщук, начальник управління комунальної власності Рівного. 

Однак, депутат міської ради Роман Стасюк не погодився з таким рішенням і написав скаргу до прокуратури з вимогою повернутись до розгляду справи, аби зменшити суму видатків для "МЕГУ" і додав заяву щодо бездіяльності влади:

Прокуратура відкрила справу і самі сплатили необхідний судовий збір:

"Рівненською місцевою прокуратурою оскаржено до Рівненського апеляційного господарського суду рішення господарського суду Рівненської області, яким стягнуто з міського бюджету понад 7,7 млн. грн. Зокрема, йде мова про судове рішення, яким стягнуто з Рівненської міської ради на користь приватного вищого навчального закладу 1,9 млн грн безпідставно набутих коштів та 5,8 млн грн інфляційних витрат.  Підставою для вступу у справу та здійснення прокуратурою представництва інтересів держави та територіальної громади стала бездіяльність відповідача, який не вжив заходів щодо оскарження вказаного судового рішення. Дана справа перебуває на розгляді суду,"- коментують в Рівненській місцевій прокуратурі.

Відтак, вже завтра 12 грудня о 10.00 у судовій залі № 3 Північно-західного апеляційного господарського суду (вул. Яворницького, 59) відбудеться апеляційний розгляд справи про стягнення на користь приватного ВНЗ з бюджету міста 8 000 000 гривень. Запрошуємо усіх небайдужих рівнян.

 

Читати: Чому Рівнерада "подарувала" 8 мільйонів гривень приватному закладу. "Договорняк"?

Читати: Бездіяльна влада: прокуратура подала апеляцію замість рівненських чиновників

 

Головне фото Рівне Вечірнє

0
Політика Наука і технології # Володимир Хомко # Роман Стасюк # Рівненська прокуратура # МЕГУ
Найцікавіші матеріали
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі