Рівнянки в складі збірної поступилися в спарингу білорускам

0

Жіноча збірна України U-18 продовжує підготовку до чемпіонату Європи. З цією метою підопічні Олександра Підлужняка провели два спаринга у Бресті з білоруськими однолітками. Якщо першу гру 15 червня "жовто-сині" дівчата переконливо виграли 66:49, то повторна зустріч завершилася перемогою господарок 56:36.

Підопічні Олександра Підлужняка напевно не встигли , як слід, відновитися після першої гри. Адже між матчами не минуло і доби. В усякому разі гості важко входили у гру. Суперник цим скористався. Перший період господарки виграли 14:6, а до перерву змогли збільшити перевагу до 22 очок - 32:10. Напевно, у роздягальні в перерві тренер українок знайшов потрібні слова, аби "завести" своїх підопічних. Вони вирівняли гру і навіть мали незначну перевагу наприкінці матчу. Втім, надолужити згаяне не вдалося. У підсумку поразка з відставанням у 20 очок - 36:56.

Після ігрової сесії у Білорусі українки продовжать підготовку до чемпіонату Європи на зборах у Запоріжжі.

Чемпіонат Європи U-18 (Дивізіон Б) відбудеться з 5 по 14 липня у Скоп’є (Македонія). Суперницями українок у групі D стануть збірні Швеції, Нідерландів, Люксембурга, Великої Британії, Албанії.

Контрольний матч

Жіночі збірні, U-18

16 червня

м. Брест

Білорусь - Україна 56:36 (14:6, 18:4, 12:12, 12:14)

Україна: Джус 11оч+5пб, Кіба 6оч+4пб, Попова 6оч+3пб+3рп, Бакал 3оч+3пб, Іванюк 3оч+3пб, Кучкрьонок 3оч+4пб, Ковтун 2оч+8пб+1рп, Дуліна 2оч+3пб.

У складі збірної України U-18 грає четверо рівнянок:

Ярослава Іванюк - Рівне-ОШВСМ, перший тренер Валерій Жартун,
Владислава Киба - Рівне-ОШВСМ, перший тренер Валерій Жартун,
Анастасія Кучерьонок - Рівне-ОШВСМ, перший тренер Ірина Нагорна,
Олена Таргонська - Рівне-ОШВСМ, перший тренер Валерій Жартун.

Інформаційна служба ФБУ

0
Спорт # Баскетбол Рівне # збірна України баскетбол
Жіноча кадетська збірна України U-16 перемогла команду Люксембургу в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу в дивізіоні В – 83:42.
0
1515
Рівнянки поїхали на Чемпіонат Європи
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
1102
Збірна України з рівнянками дев'ята на Чемпіонаті Європи
У Пріштині завершився Чемпіонат Європи серед жіночих молодіжних збірних U-20 в дивізіоні В.
0
1187
Збірна України U-16 з рівнянками двічі програла збірній Сербії
Жіноча збірна України з баскетболлу U-16 у сербському стечку Баня-Ковиляча зіграла два заключних контрольних матчі перед Чемпіонатом Європи - зі збірною Сербії U-16.
0
1354
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
1761
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!