Рівненські чиновники "динамлять" громаду. Скандальному будівництву на Пагорбі Слави бути?

Рівненські чиновники
0
Рівненські чиновники "динамлять" громаду. Скандальному будівництву на Пагорбі Слави бути?

Чиновники рівненського Управління житлово-комунального господарства ігнорують реалізацію громадського проекту щодо облаштування паркової території на Пагорбі Слави на місці незаконної забудови. Про це на своїй сторінці у Фейсбук поскаржився рівнянин Олександр Мельничук.

- Спочатку в УЖКГ обіцяють прийти на громадське обговорення щодо реалізації проекту Громадського бюджету Облаштування паркової території на Пагорбі Слави, а потім, вжуух!, і від Управління ЖКГ приходить жіночка, яка каже що "прийшла просто бути присутньою", а на прохання прокоментувати каже "я не буду, я не уповноважена" [...] Це так ви зацікавлені втілювати проект? Це так ви демонструєте відкритість до співпраці з громадою? Чи так було визнати, що за півроку нічого не робили? Чи хотіли як краще, а вийшло як завжди? Прийти і сказати, що так-то й так, не робили тому-то й тому, але уже почали, розповісти які документи уже готові, розповісти власне бачення майбутнього вигляду цієї території... Але ж ні, краще "відморозитись", - обурюється Мельничук.

Нагадаємо, що громадськість мала намір у середу 21 червня обговорити реалізацію проекту Громадського бюджету, щодо облаштування паркової території на Пагорбі Слави на місці спроби незаконної забудови. Активісти воліють аби відбулось врахування думок громадськості стосовно оновлення території, відновлення зелених насаджень тощо.

Зважаючи на халатне ставлення чиновників Рівного, складається враження про навмисне затягування початку проекту задля повернення до скандального незаконного будівництва.

Читайте також: Бої за рівненський Парк Слави: хронологія протистояння

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на нашій сторінці у соціальній мережі https://facebook.com/sitevse

0
Політика # Пагорб Слави # скандальне будівництво # рівненські чиновники # УЖКГ Рівне # Олександр Мельничук # громадські активісти
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі