Рівненські спідвеїсти невдало стартували у Чемпіонаті Угорщини

Рівненські спідвеїсти невдало стартували у Чемпіонаті Угорщини
0
Рівненські спідвеїсти невдало стартували у Чемпіонаті Угорщини

Вчора рівненські спідвеїсти Віталій Лисак та Станіслав Мельничук стартували у Відкритому Чемпіонаті Угорщини.

На жаль, нашим гонщикам на п'єдестал піднятися не вдалося. Віталій Лисак припинив боротьбі на стадії півфіналів, а Станіслав Мельничук через схід і падіння виступив нижче можливостей. Червоноградець Андрій Кобрін теж далі півфіналів не дійшов.

Перемогу ж святкували: 1- Норберт Магоші, 2 - Йожеф Табака, 3 - Патрік Бурі. 

0
Спорт # Рівне # спідвей # Станіслав Мельничук # Андрій Кобрін # Віталій Лисак # Чемпіонат Угорщини
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі