![Лікар з Рівного отримав високу нагороду в галузі хірургії Лікар з Рівного отримав високу нагороду в галузі хірургії](https://vse.rv.ua/storage/e5dcee9cf7/48992154_1142457362592884_4634104201524281344_n-big.jpg)
Високу нагороду, премію імені Євгена Борового у галузі хірургії отримав лікар-хірург дитячого відділення планової хірургії Рівненської обласної дитячої лікарні Поліщук Федір Аврамович.
"Професіонал з великої букви, людина яка впроваджувала дитячу хірургію в області, генератор нових ідей щодо ефективного застосування новітніх методик лікування та оперативного втручання, високопрофесійного проведення операцій різного рівня складності, вміння чітко діяти та приймати оптимальні рішення в екстремальних ситуаціях. Будьте нам здоровим та працюйте ще багато років на благо наших маленьких пацієнтів", - так говорять про Федора Аврамовича колеги.