![Школярикам Рівненщини нагадали про безпечну поведінку на дорозі Школярикам Рівненщини нагадали про безпечну поведінку на дорозі](https://vse.rv.ua/storage/0e107bf0ef/46508326_1415828598551728_8475129648026484736_n-big.jpg)
Численні зустрічі з дітлахами інспектори відділів зв’язків з громадськістю присвятили безпеці дорожнього руху в рамках всеукраїнського тематичного тижня.
Відгадуючи загадки, діти пригадали як переходити дорогу, а під час цікавих бесід та рухливих ігор з патрульними дізнались, наскільки важливо «засвітитись» у темряві за допомогою флікерів (світловідбиваючих елементів).
Заходи не завершуються тижнем Безпеки, тож чекайте патрульних у своїх закладах!
Патрільна поліція Рівненської області