У Рівному копи затримали ймовірних крадіїв

У Рівному копи затримали ймовірних крадіїв
0
У Рівному копи затримали ймовірних крадіїв

16 травня, вночі на вулиці Данила Галицького патрульні помітили підозрілого громадянина, який ходив біля автомобілів та, коли побачив полісменів, відразу сів у транспортний засіб марки "BMW".

Повідомляють у патрульній поліції Рівного.

 24-річний рівнянин спілкуючись з інспекторами  помітно нервував. Коли копи візуально оглянули транспортний засіб, то виявили мотокос, бензопилу та багато інших речей, походження яких ні власник автомобіля, ні пасажир пояснити не змогли.

Чоловіки вже не вперше притягувались до кримінальної відповідальності за крадіжки. Далі на місці події працювала слідчо-оперативна група, яка згодом і доправила рівнян до міського відділку поліції для встановлення всіх обставин справи. 

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

0
# Рівне # патрульна поліція # крадії
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині не всі школярі на канікули підуть одночасно
0
Читати далі
Викрито схему прикриття «порноофісів» у трьох областях України
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі