В четвер Макс Барських виступить у Рівному з грандіозним шоу

В четвер Макс Барських виступить у Рівному з грандіозним шоу
0
В четвер Макс Барських виступить у Рівному з грандіозним шоу

Макс Барських тільки-но повернувся зі Сполучених Штатів і після концерту в Рівному знову відлітає закордон із гастролями. Втім, за нетривалий час в Україні (артист дає 2 концерти - в Ужгороді і в Рівному, - авт.), для своїх прихильників Барських на сцені створить справжнє свято. Балет у складі 9 осіб, потужне світлове та звукове шоу у четвер, 14 червня створять неймовірно драйвову атмосферу на стадіоні "Мототрек". Концерт відомого співака розігріватимуть із запальною програмою відомий співак Іван Наві та чаруюча Наталка Карпа. Люксові ведучі – Слава Дьомін та Василіса Рядних. Початок о 19:00.

 

За прогнозами начальника Рівненського гідрометеоцентру Богдана Масовця, тимчасові дощі, які нахлинули на Рівне цими днями, в день концерту припиняться. І головна вечірка цього літа у четвер ввечері пройде за сухої приємної погоди.

Квитки вартують 250-350 гривень і ще є в наявності. Спеціально для студентів організатори також випустили лімітовану кількість СТУДЕНТСЬКИХ БІЛЕТІВ. Ці білети дають можливість студентам потрапити до Першої фан-зони (перед самою сценою)  всього за 200 гривень! Нагадаємо, звичайний білет у першу фан-зону коштує 350 грн. Студентські білети продаються промоутерами по ВУЗах Рівного та у палатці на Майдані Незалежності у Рівному. Студентський білет дійсний лише під час пред'явлення на вході на стадіон студентського квитка. 

Поспішайте придбати квитки в магазинах "Музон" і "iSpot", а також в брендованій палатці "Мегаподія" на майдані Незалежності. В інтернеті білети продаються на сайті Kontramarka.ua.

Вартість квитків 

Перша фан-зона 350 гривень (студентський 200 грн)

Друга фан-зона 250 гривень. 

Сектор (сидячі місця) - 300 гривень.

0
Афіша # Рівне # мототрек # Макс Барских
Найцікавіші матеріали
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі