Очільник рівненської "ОСНОВИ" Валентин Кирилюк: "Всі люди в Україні заслуговують на повагу"

Очільник рівненської
0
880
0
Очільник рівненської "ОСНОВИ" Валентин Кирилюк: "Всі люди в Україні заслуговують на повагу"

Ми отримали важкий багаж з тоталітарного СРСР, коли були нівельовані людські цінності. Зрівнялівка вбивала особистості і суспільство чітко розмежовувалося на чиновницький комуністичний апарат та всіх інших людей. Це був період, коли навіть  простий примітивний начальник ЖЕКу хотів показати свою значимість і міг запросто зневажати та грубити громадянам, які прийшли за допомогою.

Повага - одна з базових загальнолюдських цінностей, яка стоїть в одному ряду з такими цінностями як життя, свобода і щастя. Повага - це ключовий принцип будь-якого розвиненого суспільства, без якого не побудувати міцного держави. Саме тому нам важливо  в Україні відновити повагу для людей. У першу чергу, будь який чиновник повинен зрозуміти, що він найнятий людьми на роботу і повинен служити людям, а не ставитися до них зверхньо і постійно демонструвати свій статус.

Партія «Основа» сформувала і пропонує суспільству програму «Повага - кожному».

«Основа» - партія людей справи і ця партія працює на економічне зростання України і, відповідно, в «Основі» вважають неприпустимою бідність працюючої людини. Повернути повагу до людської праці можна через гідні зарплати.

4 листопада Україна відзначала День працівників соціальної сфери. У партії «Основа» взяли на себе серйозні зобов'язання і в соціальній сфері.

  • «Ми повернемо повагу до людей похилого віку - через гідні пенсії і турботу про їхнє здоров'я.
  • Ми повернемо повагу до тих, хто вчиться - забезпечимо їм гідну роботу після навчання, щоб переконати їх залишатися в Україні.
  • Ми повернемо повагу до української родини. Особливо - до молодої сім'ї, яка зважилася в непростий час народити дитину.
  • Ми повернемо повагу до простої людини - до її права на думку, на свободу отримання інформації, на можливість говорити тією мовою, яку людина для себе обрала», - йдеться в програмних документах партії «Основа».

Без відновлення поваги в нашій країні не реанімувати вітчизняну економіку, не повернути мир в Україні, не збудувати потужної держави, яку буде поважати все міжнародне співтовариство.

Головні принципи поваги, які відстоює партія «Основа»: повага до чесної праці, повага до української сім'ї, повага до старшого покоління і соціально незахищених верств суспільства, повага прав і свобод кожного громадянина нашої країни.

Людина праці в Україні повинна гідно заробляти і жити. Зарплати в Україні повинні відповідати рівню доходів, принаймні, в країнах Східної Європи. Середня зарплата в Україні повинна бути близько 20-25 тис. грн.

Українці навіть на мінімальну зарплату повинні мати можливість не тільки задовольняти свої фізіологічні потреби за нормами Кабміну і розрахунками Мінсоцполітики - на 3252 грн в місяць, а повноцінно жити за скромними європейським стандартам. Щоб кожен працюючий українець міг дозволити собі не тільки поїсти сала із «дозволеного» Урядом набору продуктів харчування (так званої «споживчого кошика»), а й спробувати, наприклад, баранини. Щоб кожен громадянин України мав доступ не тільки до стаціонарних телефонів місцевого зв'язку, а й до мобільних мереж передачі голосу і цифрових даних. Щоб людина праці могла дозволити собі випити за рік не 60 «визначених урядом» чашок кави, а хоча б 360 в колі сім'ї.

Абсолютно всі українські сім'ї повинні відчувати себе впевнено і захищено. Кожна сім'я повинна мати можливість отримати довгостроковий іпотечний кредит на придбання або будівництво власного житла під 3-4%. Тенденція до зростання тарифів на комунальні послуги повинна бути зупинена. Сукупна вартість комунальних послуг не повинна перевищувати 20% доходів сім'ї. Необхідно також суттєво збільшити допомогу батькам при народженні дитини.

Люди старшого віку і соціально незахищені громадяни повинні відчувати з боку держави реальну, а не формальну турботу про себе. Середню пенсію необхідно збільшити до 10-12 тис.грн. На підвищення пенсійного віку має бути накладений мораторій, в подальшому він може підвищуватися тільки при відповідному збільшенні середньої тривалості життя українців.

Кожен громадянин повинен бути впевнений, що держава гарантує йому особисту свободу і захистить його від неправомірних дій правопорушників, екстремістів і радикалів. Держава повинна забезпечувати право громадян на свободу думки і слова, на вільне використання рідної мови національних меншин, на свободу отримання інформації без цензури.

Партія «Основа» висунула в президенти справжню людину справи - професіонала, промисловця, антикризового менеджера. Людини з бездоганною репутацією, за плечима якого - сотні тисяч створених робочих місць, людини, яка знає, що таке повага, яка може знайти компроміс і забезпечити всебічний розвиток нашої країни.

Партія «Основа» висунула в президенти Сергія Таруту, тому що саме він зможе гарантувати повагу кожному громадянину України - від Заходу до Сходу.

 

«Ми в партії «Основа» визначаємо для себе завдання повернути повагу до кожної людини. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян - до держави. Але для цього нам потрібно побудувати таку державу, яку поважатимуть», - заявив Сергій Тарута на з'їзді партії «Основа».

 

 

 

На правах реклами

0
Політика # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк # повага
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
464
У Рівному збили двірничку, яка прибирала вулицю
0
Читати далі
149
Рівненщина готова до холодів на 95%
0
Читати далі
162
Рівне прийме Чемпіонат області з більярдного спорту
0
Читати далі
381
Представники команди «Слуга Народу» в Рівному розповіли, як розвиватимуть місто (ВІДЕО)
0
Читати далі
230
В МОЗ розширили список осіб, яким не потрібен обов’язковий тест на COVID-19
0
Читати далі
443
Автопарк рівненської «екстренки» поповнився новими автомобілями, манекенами та обладнанням (ФОТО)
0
Читати далі
1590
Фотозона на «Лебединці» вже розтрощена (ФОТО)
0
Читати далі
2157
Завтра вісім вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
1920
«Бо дуже хочуть в Україну»: хасиди на кордоні переодяглися в українців в заспівали гімн (ВІДЕО)
2
Читати далі