Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?

Чому рівненський мікрорайон
0
  • Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?
  • Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?
  • Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?
  • Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?
  • Чому рівненський мікрорайон "Басів схил" революційний і унікальний?

У Рівному триває справжня містобудівна революція. Компанія "FineCityDevelopment" реалізовує для рівнян унікальну концепцію мікрорайону "Басів схил", яка базується на ідеї, що справжній комфорт – це наявність одразу усіх його сучасних ознак у одному житловому масиві. Усе й одразу – інакше не комфортно! А тепер демонструємо за списком: у чому ж полягає революційність та унікальність "Басового схилу"?

Майже в усьому:

— Із радянських часів ще ніхто у Рівному не оголошував настільки масштабного будівництва. Адже площа усього житлового масиву на мальовничому та екологічно-чистому схилі Басівкутського озера сягатиме майже 30 гектарів.

— Розташування мікрорайону у місці, віддаленому від промислових підприємств, сміттєзвалищ, магістральних вулиць, забезпечить його майбутнім мешканцям максимально чисте, як для Рівного, повітря.

— Забудова буде квартального типу. Уявіть: архітектурний комплекс з шести будинків-секцій створює у своєму спільному просторі єдиний внутрішній двір, абсолютно недоступний для автомобілів. І таких кварталів з власними внутрішніми дворами у перспективі буде більше 20.

— Для автомобілів передбачене підземне паркування та можливість паркуватися у відведених місцях по периметру кварталів.

— У мікрорайоні поверховість будинків буде невисокою. Переважна їх більшість сягатиме 5-ти поверхів. Це повністю відповідає останнім європейським трендам у будівництві житла.

— Планування апартаментів є теж суто європейським. Квартири ранжуюються не за загальною кількістю кімнат, як ми звикли ще з радянських часів, а за кількістю спалень навколо кімнати-студії, котра поєднує в собі і вітальню, і кухню, і столову, тобто є простором для комфортного спілкування і повноцінного відпочинку усіх мешканців квартири. До речі, площа цього спільного простору не може бути меншою 25 м3, а у квартирах, де спалень більше за дві, передбачена наявність і двох санвузлів.

— Абсолютно безпечний для дітей та дорослих двір – це без перебільшення райський куточок для усіх мешканців кожного кварталу. Зелені насадження, дитячі майданчики, альтанки, безкоштовний wi-fi, цілодобове відео спостереження та охорона.

— Світлий, просторий та функціональний під’їзд з двома виходами з вестибюлю: на вулицю та у двір. Ліфти, що доставлять вас з підземного паркінгу до вашого поверху.

— Наявність на перших поверхах великої кількості комерційних приміщень, де розташуються приватні дитячі садочки, фітнес-зали, кафе, кав’ярні, крамнички, ател’є та салони.

Усе це зробить життя майбутніх мешканців "Басового схилу" дійсно зручним, естетичним та комфортним за найсучаснішими європейськими стандартами.

Наш мікрорайон буде справжньою окрасою та гордістю Рівного. Без перебільшення він стане архітектурним явищем та прикладом для наслідування в інших містах України і в першу чергу для наших місцевих забудовників.
В цьому і є найбільша унікальність та революційність Басового схилу.

Додайте сюди талант та творче натхнення перфектних львівських архітекторів Андрія та Тараса Бєляєвих, авторів концепції нашого житлового масиву, використання найсучасніших технологій будівництва та найякісніших будівельних матеріалів, щоб остаточно уявити собі що таке мікрорайон Басів схил!

На останок ще одне суттєве зауваження: всі необхідні дозвільні документи на проведення будівельних робіт по зведенню першого кварталу "Басового схилу" компанією Fine City Development були отримані вчасно та згідно всіх вимог діючого законодавства України.

Роботи з будівництва першого житлового кварталу за адресою: Рівне, вул. Студентська 18 розпочалися і тривають за затвердженим графіком. Перші три будинки-секції будуть зведені та здані в експлуатацію вже до кінця цього року. А сам квартал – до кінця року наступного.

P.S. Компанія "Fine City Development" оголосила програму розтермінування "Партнерська 5-річка", за якою ви можете виплачувати повну вартість своєї квартири на Басовому схилі протягом 5-ти років без жодних прихованих доплат. Детальну інформацію про це можна отримати у Центрі продажу квартир за адресою: м. Рівне, Драгоманова 1 тел. (067) 464-88-88.

Олена Сєргєєва,
PR-менеджер компанії "Fine City Development

На правах реклами

0
Наука і технології # купити квартиру у Рівному # Басів схил # Fine City Development # купити квартиру Рівне # житловий комплекс # promo # комфортне житло # забудовник
Найцікавіші матеріали
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі