У Дубно була стрілянина

У Дубно була стрілянина
2
У Дубно була стрілянина

 У Дубно лунали постріли. Патрульна поліція негайно виїхала на місце події, там їх зустрів 23-річний чоловік з пістолетом.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Чоловік направляв пістолет на правоохоронців, що прибули до його будинку. Копи зачинили чоловіка в будинку та не давали йому вийти. Втім, через деякий час з вікна пронула постріли в бік поліцейських. На щастя, під час інцеденту ніхто не постраждав. 

За фактом опору працівникам правоохоронного органу під час виконання службових обов'язків слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 342 Кримінального кодексу України. Найсуворіше покарання за її санкцією – дворічне ув’язнення. Вирішується питання про повідомлення молодику про підозру у вчиненому кримінальному правопорушенні. Дубенчанин вже не вперше скоює подібні злочини та вже був раніше судимий за крадіжки та злочини пов'язані з незаконним обігом наркотиків.

 

 

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

2
# Дубно # Рівненщина # поліція # стрілянина
Найцікавіші матеріали
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі