В команді Президента кажуть про "удар по бурштиновій мафії"

В команді Президента кажуть про
0
В команді Президента кажуть про "удар по бурштиновій мафії"

Бурштиновій мафії на Рівненщині завдано серйозного удару. Схоже так вважають у команді Петра Порошенка. Про це йдеться у публікації «Удар по бурштиновій мафії – чи його помітять у ЗМІ?» розміщеній на блозі Віктора Уколова на сайті «Українська правда».

«Як відомо погані новини поширюються утричі швидше хороших. Тим більш важливо принципово підтримувати ті пагінці очищення, які дають нам надію на оновлення всієї країни.
Прокуратура завдала справжнього удару по бурштиновій мафії у Рівненській області. До кримінальної відповідальності притягнуто 31 особу і 25 із них уже отримали звинувачувальний вирок суду.
Список останніх шістьох, які зараз ознайомлюються зі звинуваченням вражає:
1. Колишній заступник прокурора Рівненської області
2. Колишній керівник Сарненської місцевої прокуратури
3. Колишній начальник Дубровицького відділу Сарненської прокуратури
4. Колишній співробітник УБОЗу
5. Слідчий обласного управління поліції
6. Старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу контррозвідки СБУ в Рівненській області.
Проведено 183 обшуки в ході яких виявлено готівку, вироби з золота, бурштин, зброю, чорну бухгалтерію розподілу коштів. Наразі – це безпрецедентна операція по знешкодженню організованого злочинного угруповання в історії України.
Свого часу знаменита ФБР народилася у кримінальній війні проти мафії у Каліфорнії. Чи стане українське Полісся територією, яку згадуватимуть не лише через народження знаменитої УПА, але й через постання принципово нової якості правоохоронних органів, які розпочнуть безкомпромісну боротьбу зі злочинністю?Мені здається спільна операція прокуратури, поліції і СБУ, яка закінчилася вироками проти бурштинових злочинців, таку надію дає». – написав Віктор Уколов у своєму блозі на інтернет-сайті «Українська правда».

Piccy.info - Free Image Hosting

Для довідки: як пише видання «Главком», екс-депутат та політтехнолог Віктор Уколов є консультантом спікерів нинішньої президентської команди.

0
Політика Наука і технології # бурштинова мафія # Віктор Уколов
Читайте також
1214
Правоохоронці Рівненщини знешкодили злочинне угрупування бурштинокопачів
0
Читати далі
890
На Рівненщині продовжуються сутички між лісниками, поліцією та незаконними бурштинокопачами
Близько 150 місцевих мешканців почали чинити супротив та кидати каміння у бік правоохоронців
0
Читати далі
1204
Кого на Рівненщині бояться білоруси, проводячи військові навчання біля кордонів?
Військові генерали Білорусії вже заявляють про можливу присутність на півночі Рівненщини «Правого сектора». Але всім вдомо, що не "Правий сектор" "тримає" Полісся...
0
Читати далі
1899
Рівненщина: лісничий з бурштинового краю придбав дорогу автівку, не маючи грошей
Лісничий державного підприємства «Сарненське лісове господарство» Костянтинівського лісництва Олег Зарва знайшов зайві 660 тисяч на купівлю нової автівки
0
Читати далі
1121
На Рівненщині поліція зірвала "джек-пот"
На Рівненщині правоохоронці зірвали справжнє «комбо».
0
Читати далі
903
Рівнянин хотів провезти через кордон 100 кг бурштину
Але йому це не вдалось.
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП травмовано двох осіб
0
Читати далі
На Рівненщині заблокували діяльність організованої злочинної групи
Серед підозрюваних – працівник слідчого ізолятору
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено двох зрадників з Луганщини, які перейшли на бік ворога
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР повідомила про підозру працівникам ТЦК, які силою мобілізували чоловіка
0
Читати далі
Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників з Рівненщини
0
Читати далі
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі
Сонячні окуляри – модний і практичний аксесуар – як вибрати ідеальну оправу?
0
Читати далі