Правоохоронці Рівненщини знешкодили злочинне угрупування бурштинокопачів

Правоохоронці Рівненщини знешкодили злочинне угрупування бурштинокопачів
0
Правоохоронці Рівненщини знешкодили злочинне угрупування бурштинокопачів

На Рівненщині, прокуратурою області, продовжується системна робота з протидії незаконному видобуванню бурштину-сирцю на території північних районів регіону.

Як заявляють працівники Головного управління Національної поліції в області, один з місцевих жителів смт. Клесів організував та очолив злочинне угрупування, яке поблизу місць незаконного видобування бурштину, систематично організовували та вчиняли порушення громадського порядку, що супроводжувались активним опором та застосуванням насильства стосовно працівників правоохоронних органів.

На підставі здобутих слідчим та прокурором доказів встановлена причетність вказаних осіб до масових заворушень, організованих біля в’їзду в урочища «Смітник» та «Азалія» Сарненського району, де ними разом із місцевим населенням було заблоковано пересування працівників поліції та вчинено щодо них насильство із застосуванням фізичної сили, а також пошкоджено службовий автотранспорт. 

Знешкодженням правоохоронними органами вказаного злочинного угрупування вдалося запобігти у подальшому перешкоджанню виконання працівниками поліції службових обов’язків з виявлення та припинення фактів незаконного видобутку бурштину в регіоні, що суттєво плинуло на криміногенну обстановку.

Однак, на кожен такий випадок правоохоронні органи, в т.ч. органи прокуратури області, будуть невідкладно реагувати, зокрема кримінально-правовими заходами.

Стосовно вказаних 12 учасників організованої злочинної групи обвинувальний акт скеровано до Сарненського районного суду. 

Протидія незаконному бурштиновому промислу на території регіону триває, головною метою якої, насамперед, є локалізація та подальше викорінення даного явища.

Довідково: відповідно до Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за вчинення вказаних злочинів у виді позбавлення волі на строк до 14 років. 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

0
Кримінал # Рівненщина # бурштинова мафія # правоохоронці Рівного
Найцікавіші матеріали
У Рівному під потягом загинув 62-річний чоловік
0
Читати далі
На Рокитнівщині поліцейські викрили зловмисника на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У Рівненській області підписали першу угоду про компенсацію вартості проїзду
0
Читати далі
Зʼявилися перші деталі про ціни на навчання у новітній рівненській гімназії Starland
0
Читати далі
У Рівному судитимуть чоловіка за зберігання із метою збуту 7 кілограмів заборонених речовин
0
Читати далі
У Рівному затримали викладачку медакадемії на хабарі за вступ
0
Читати далі
Історію з Федоровим в Офісі Президента вважають закритою попри триваючі протести
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники винесли непритомного чоловіка з охопленого вогнем будинку
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі