Через африканську чуму у Дубенському районі ввели карантин

Через африканську чуму у Дубенському районі ввели карантин
0
Через африканську чуму у Дубенському районі ввели карантин

У селі Острів Дубенського району в індивідуальному господарстві виявили двох свиней, хворих на африканську чуму. Щоб вирішити, що робити, провели засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській РДА. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

В результаті засідання вирішили ввести карантин і провести безкровний забій свиней, після чого – спалити туші. Тим часом ветеринари та поліцейські вже почали обходити господарства в селі, шукаючи інших хворих тварин. Загалом у населеному пункті 160 дворів, в яких утримують 280 голів свиней.

Ветеринари просять людей бути обережними. Африканська чума свиней не становить небезпеки для людини, але хвороба швидко розповсюджується. Якщо хтось виявить мертвих і хворих свиней, треба відразу повідомляти фахівців ветеринарної служби.

0
# Рівненщина # африканська чума # Дубенщина
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі