Через пожежу евакуювали 5х мешканців будинку на Рівненщині

Через пожежу евакуювали 5х мешканців будинку на Рівненщині
0
Через пожежу евакуювали 5х мешканців будинку на Рівненщині

20 липня о 12:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі  двоповерхового житлового будинку в місті Костопіль.

До місця події було направлено відділення 19-ї державної пожежно-рятувальної частини, оперативно-слідчу групу Костопільського ВПНП ГУ НП у Рівненській області, аварійно-рятувальна бригада  відділення Костопільського управління газового господарства, електрик КП «Костопільського будинкоуправління».   

Прибувши до місця пожежі, рятувальниками встановлено, що горить кімната житлової квартири на 2-му поверсі, в складі ланки ГДЗС провели евакуацію 5-ти мешканців житлового будинку. На гасіння рятувальники подали один водяний ствол.  Завдяки злагодженим діям рятувальників, служб міста Костопіль та вчасному виявленні загоряння,   вдалося врятувати квартиру та двоповерховий житловий будинок.

Рятувальники локалізували пожежу о 12:37, ліквідували о 13:05. До гасіння залучалась одна одиниця спецтехніки та 5 рятувальників

0
# Рівненщина # пожежа # Костопіль # рятувальники
Найцікавіші матеріали
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі