Голова РДА на Рівненщині з власної ініціативи став водієм у зоні АТО

Голова РДА на Рівненщині з власної ініціативи став водієм у зоні АТО
0
  • Голова РДА на Рівненщині з власної ініціативи став водієм у зоні АТО
  • Голова РДА на Рівненщині з власної ініціативи став водієм у зоні АТО
  • Голова РДА на Рівненщині з власної ініціативи став водієм у зоні АТО

Очільник Рокитнівської РДА перекваліфікувався у водія. Микола Кушнір на період відпустки з власної ініціативи подав рапорт, щоб його зарахували на посаду водія пошукової групи гуманітарного проекту ЗСУ "Евакуація 200". В зоні АТО голова РДА разом з військовими зайнявся пошуком та транспортуванням тіл загиблих бійців. 

Незважаючи на те, що держслужбовець цивільний, він вже встиг проявити мужність під час виконання завдань. А саме він допомагав проводити ремонт спеціалізованих автомобілів, облаштовував їх холодильним обладнанням, що необхідно при транспортуванні загиблих воїнів. 

Як член пошукової групи "Евакуація 200" Микола Кушнір вдячний всім хто підтримував і допомагав в тилу.

"Жодна справа не рушила б з місця, якби не командна робота усіх причетних. На чолі з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренко до акції долучилися ряд районів. Особливу подяку висловлюю очільникам північним районів райдержадміністрацій, які регулярно збирають гуманітарну допомогу для військових та цивільних у зоні АТО. Усе це стало можливим завдяки жителям Рівненщини, які відгукнутись на чужу біду і продовжують робити добрі справи, які наближаються мир" - зазначив Микола Кушнір.

Крім того збираючись у зону АТО очільник Рокитнівщини привіз з собою та передав для мирних мешканців населених пунктів які знаходяться на лінії зіткнення, більше 20 ящиків з харчами.

0
# Рівненщина # АТО # рокитне
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування
0
Читати далі
На Рівненщині колишньому головному лікарю додатково повідомлено про підозру
0
Читати далі
Екскерівника служби доріг на Рівненщині підозрюють у поверненні білоруській фірмі гарантії на 7,5 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині вантажівка зіштовхнулася з поліцейським авто: троє постраждалих
0
Читати далі
Сирський пояснив доцільність створення бригад для відбиття можливого наступу з Білорусі
0
Читати далі
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі