На Млинівщині розкидатимуть капсули проти сказу диких тварин

На Млинівщині розкидатимуть капсули проти сказу диких тварин
0
На Млинівщині розкидатимуть капсули проти сказу диких тварин

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що на території району найближчим часом буде проводитись пероральна вакцинація проти сказу диких м’ясоїдних (лисиць) методом розкидання приманок літаком АН-2 над мисливськими та лісовими угіддями поза територіями населених пунктів.

Приманка є безпечною як для людей, так і для тварин. Вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.


Тому, прохання до жителів району: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місця на місце, не пошкоджувати, не знищувати і нівякому випадку не нести додому.

Особливе прохання застерегти своїх дітей, щоб при знайденні приманок з вакциною не грались з нею, а тим більше не пробували її розламати чи надкусити! 

0
# Рівненщина # Млинів # розкидатимуть капсули проти сказу
Найцікавіші матеріали
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі