Кращих учнів Рівненщини нагороджували у Кабміні

Кращих учнів Рівненщини нагороджували у Кабміні
0
Кращих учнів Рівненщини нагороджували у Кабміні

Учні Радивилівського НВК "Школа №1-гімназія", переможці Х ювілейного фестивалю "Дитятко", були запрошені на підсумкову конференцію  та церемонію  нагородження переможців конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування – 2018", який проходив у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України у Києві.

Це вже сьомий поспіль професійний конкурс, що відбувається в Україні з 2012 року за унікальною методологією Ради Європи. Його організовує і проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в партнерстві з Програмою Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні".

Захід відбувся під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, який назвав кращі практики місцевого самоврядування об’єктивним показником лідерства місцевої влади і громад в процесах децентралізації.

У 2018 році проекти реалізовувалися за трьома напрямками: практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах; формування безпечного життєвого середовища та інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Конкурсна комісія визнала переможцями 34 практики, а їхні розробники отримали нагороди та спеціальні відзнаки. Впродовж конференції учні НВК мали можливість поспілкуватися  з Віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком, взяти інтерв’ю в переможців Конкурсу, а також ознайомитися з проектами та кращими практиками місцевого самоврядування, щоб у майбутньому стати активними учасниками  управлінських процесів у своїй громад.

Руслана Мудрик, заступник директора з виховної роботи Радивилівського НВК “Школа №1-гімназія”
0
# Рівненщина # учні # Радивилів # Кабмін # Рівненська обласна державна адміністрація # Освіта Рівненщини
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі
Учні Рівного матимуть додаткові вихідні на Великодні свята
0
Читати далі