Місцевий суд на Рівненщині вирішив, що сепаратисти-злодії невинні

Місцевий суд на Рівненщині вирішив, що сепаратисти-злодії невинні
0
Місцевий суд на Рівненщині вирішив, що сепаратисти-злодії невинні

Рівненські правоохоронці ще минулого року затримали сепаратистів з Горлівки, які грабували людей на трасах України. Дубенський суд Рівненської області випустив зловмисників, та на волі вони довго не були: цих же зловмисників затримали через розбої вже в Одесі.

Своє обурення висловив голова Національної поліції України Сергій Князєв на своїй сторінці у Фейсбук.  Злочинці «працювали» на трасах України, а саме пробивали колеса, вихоплювали сумки з грошима та тікали. Постраждалих було багато, і люди, дійсно, відчували себе беззахисними, бо поліція, на їхню думку, не могла цьому зарадити. Після затримання, оголошення вироку затягується начебто через те, що хтось з потерпілих не з’являється на судові засіданнях. Справу Дубенський суд Рівненщини, а потерпілі – з усієї країни.

І потім "бравих хлопців" випускають на волю, де вони продовжують "працювати" битами.

0
# Рівненщина # сепаратисти
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі