Молодь Рівненщини знову ходитиме стежками князів Острозьких

Молодь Рівненщини знову ходитиме стежками князів Острозьких
0
Молодь Рівненщини знову ходитиме стежками князів Острозьких

 

19 травня в місті Острог відбудеться відкриття мадрівного табору "Стежками князів Острозьких". До слова,  такий захід відбувається вже втретє.

Головним організатором є табору є ГО «Національний Альянс». 

Організатори обіцяють учасникам цікву програму. Впродовж 2 днів молодь подорожуватиме визначними істричними місцями Острожчини та Здолбунівщини. 

Цікаві тренінги, майстер класи по гончарству, таємнича нічна варта, легенди та купа позитивних емоцій і це ще не все, що чекає на учасників походу. 

Маршрут мандрівного табору проходитиме наступними населеними пунктами: «Острог – Межиріч – Лючин – Новомалин – Буща –Батьківці – Іляшівка – Гурби», загальною протяжністю близько 50 км.

0
# Рівненщина # Острог # мандрівний тур # стежками князів Острозьких
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі