На Рівненщині готується І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування

На Рівненщині готується І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування
0
На Рівненщині готується І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування

Рішення про проведення з’їзду було прийнято у лютому на засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Ініціатори переконані – зміни, що відбулися в Україні в останні роки, потребують ґрунтовного аналізу сфери духовно-морального виховання дітей і молоді.

До участі у роботі з’їзду запрошені представники усіх релігійних конфесій, народні депутати України, освітяни та науковці зі всієї України, психологи, соціологи та громадськість.

Учасники З’їзду проаналізують стан духовно-морального виховання у дитсадках, школах та ВНЗ, а також окреслять перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування в Україні.

Планується, що у процесі роботи з’їзду учасники напрацюють низку документів. Зокрема, за результатами планують звернутися до керівництва держави, очільників церков, освітян та громадськості з метою подальшого викладання предметів духовно-морального спрямування та виховання патріотизму дітей та молоді.

«Рівненщина має свої здобутки в галузі духовного виховання. Тому нам важливо, що цей захід відбудеться в «Острозькій академії». У закладі діє науково-дослідницька лабораторія християнської етики, психології та педагогіки. Академія щороку випускає 60 вчителів за відповідною спеціальністю. Також наставників цього профілю готує наш інститут післядипломної педагогічної освіти», - зазначила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час засідання оргкомітету.

Контакти Оргкомітету: christian.lab@oa.edu.ua, (067) 104 5737; (067) 503 2005.

0
# Рівненщина # Острог # Острозька академія # І Всеукраїнський з'їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування
Найцікавіші матеріали
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі